Henüz 3 yaşında olmasına rağmen vücut geliştirme konusunda uzman olan Dash yaptığı çalışmalar ve paylaştığı fotoğraflar ile İnstagram’ın yeni fenomeni oldu

İnstagram’da çalışmaları ve paylaştığı fotoğraflar ile pek çok kişinin fenomen olduğunu gördük ancak Dash bunlardan oldukça farklı çünkü daha 3 yaşında olmasına rağmen vücut geliştirme yapıyor.

Dash İnstagram’da paylaştığı fotoğraflar ile her geçen gün takipçi kazanmaya devam ediyor ve gelecekte harika bir vücuda sahip olacağa benzemektedir çünkü daha 3 yaşında olmasına rağmen yetişkin bir bireyden çok çok daha fazla çalışıyor. Annesini yaptığı açıklamalara göre Dash 10 aylıkken yürümeye başladı ve çok hareketli bir çocuktu sonra kendi kendine vücut geliştirmeye sararak her gün çalışmalar yaptığını vurguladı.

Dash 3 yaşında olmasına rağmen her gün 2 saat boyuncu havaya zıplıyor mekik, şınav, ağırlık kaldırma gibi çalışmalar yapıyor. İnsragram’da Dash’ı takip edenler ve vücut geliştirmek isteyenler vücut geliştirmekten soğuyor diyebiliriz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here