Google Pixel ve Google Nexus kullanıcıları için beta sürümü kullanılabilir olan Android 7.1.2 Nougat güncellemesi için yeni haberler gelmeye devam ediyor. İşte Android 7.1.2 ile gelecek yenilikler…

Android 7.1.2 ile Gelecek Yenilikler

Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarının çoğu daha Android 7.0 Nougat güncellemesi dahi alamamışken Google Android 7.1.2 Nougat ve hatta Android 8.0 O işletim sistemlerini duyurdu.

Android 7.1.2 Nougat işletim sistemini deneyimleyen Google Pixel ve Google Nexus kullanıcılarının belirttiklerine göre Android 7.1.2 uzun süredir beklenen Live Wallpaper özelliği ile gelecek.

Gelecek olan bu özellikle beraber kullanıcılar Live Wallpaper yani canlı duvar kağıtlarını Saf Androidli telefonlarında kullanabilecekler. Bu özellikle beraber ayrıca ana ekran ve kilit ekranına farklı duvar kağıtları atayabileceksiniz.

Google aslında bu sorunu 3. parti bir uygulama ile çözmeyi planlayarak bir uygulama yayımlamıştı. Fakat yeni güncellemeyle buna da gerek kalmadan tamamen işletim sistemi üzerinden bu ayar rahatlıkla yapılabilecek.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here