Android işletim sistemine sahip telefonlar için, birbirinden iddialı ve en iyi Android oyunları oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Bu oyunlar içinde diğerlerinden ayrılan ve rakiplerini bir hayli geride bırakan bol aksiyon içeren oyunlar var.

  Call of Duty: Heroes

O bir efsane. Call Of Duty, hükümdarlığını Android telefonlarda sürdürmeye devam ediyor. Gerçekçi 3D grafikler ve nefes kesen içeriğiyle Call Of Duty oyun severlerin kalbini tekrar çalmayı başarıyor. Bu strateji oyunu elit askerlerin ve gerçek kahramanların savaşını anlatıyor.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

  Bullet Force

2016 çıkışlı bir oyun  olan Bullet Force, oyun severlere heyecan ve aksiyon dolu dakikalar yaşatıyor. Oyunda bir keskin nişancı görevi üstlenen oyuncu,düşmanlarına karşı zorlu bir mücadele vermek zorunda. Multiplayer olarakta oynanan bu oyun ileride adından sıkça söz ettireceğine benziyor.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

  Dead Trigger 2

İnsanların ölüm kalım savaşını konu eden bu oyunda, tüm dünyaya yayılan zombi salgınıyla karşı karşıyayız. Bu ölümcül virüsle savaşan karakterimizin verdiği savaş bu oyunun ana konusu. Aksiyonu bol ve bağımlılık yapıcı olan bu oyunda  kahramanımız, verilen görevleri yerine getirerek, zombileri yok etmek ve dünyayı kurtarmak zorunda.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

  Modern Combat 4: Zero Hour

Aksiyon tutkunlarının tiryakisi olacağı bir diğer oyun ise, Modern Combat 4 Zero Hour. Bu aksiyon-fps oyununda bir askeri canlandıran oyuncu nükleer bir savaşın ardından düşmanlarıyla baş başa kalmış durumdadır. Muhteşem efektleri ve grafik kalitesiyle oyun, oyun severlerin kalbini çalmayı başarıyor.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

  Vegas Gangsteri

Eğlenceli ve sınırsız tarafı, oyuncuyu özgür kılan ve aksiyon dolu bir dünyası olan oyun, Günahlar Şehrinin kapılarını oyunculara açıyor. Türkçe olarak yayınlanmış bu oyun, çılgın silahları ve serbest oyun alanıyla oyuncuyu tamamen özgür bırakıyor. Grafikleri ile göz dolduran bu oyun, oyuncuya gerçekçi oyun deneyimi sunuyor.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

  Unkilled

Bir diğer zombi oyunu olan Unkilled, kaliteli bir aksiyon oyunu. Gerek atmosferi, gerek müzikleri, gerekse grafikleriyle oyuncuda oyunu, gerçek dünyada yaşanıyor etkisi yaratabiliyor.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

  Half Life 2

Bilgisayar oyunları efsanelerinden biri olan Half Life 2, bu kez Android platformda oyuncuların karşısına çıkıyor. Nişancılık oyunlarının en iyilerinin başında gelen bu oyun, aksiyon severlerin gözdesi olmuş durumda.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

  N.O.V.A. 3: Freedom Edition

En iyi Android aksiyon oyunları arasında sayılan bu oyun bir bilim kurgu-nişancılık oyunu. Efsanevi hikayesi ve gerçekçi görüntüleriyle oyunculara eşsiz saatler yaşatıyor.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

En iyi Android oyunlar arasında yer alan bu oyunlara ayrıca; Max Payne, Modern Sniper Modern Strike Online, Counter Shot, Slaughter ve Escape From School 3D‘de eklenebilir. Bu oyunların ortak noktası Android oyun sektöründe adını altın harflerle yazdırmış oyunlardan olmalarıdır.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here