App Store diğer uygulama indirme programlarına göre biraz daha para tuzağı  desek yalan olmaz. Apple ürünlerine oldukça önem vermektedir ve ürünlerinin uygulama indirme programınında App Store olduğunu bildiği için bu uygulamaya oldukça önem veriyor

Google Store’yi bilirsiniz her türlü uygulamayı bulabildiğiniz bu yazılımda çıkartılan ücretli bir uygulamanın ücretsiz sürümünün çıkması en geç bir haftayı alıyor. Bu durumda üreticiler pekte para kazanıyor ve App Store’ya yöneliyor. Ancak App Store’da durum böyle değil. En azından 55 TL devam herkes uygulama paylaşamıyor ve bu yüzden daha kaliteli uygulamaları görebiliyoruz.

Google Store’da hergün binlerce virüslü yazılımları görüyoruz ancak Google bunlara önem vermektense Google Store’nin daha çok uygulama yüklenip daha yükselmesini istiyor. Bu yüzden kaybediyor. App Store’ya yüklediğiniz uygulamalar inceleniyor ve virüslü yazılımlar siliniyor bu yüzden yatırımcılar ücretli uygulamaları genelde App Store’ya yapıyor.

7 yaşında ki bir çocuk 5900 dolarlık App Store harcaması yaptı ve babaya acı bir hüzün yaşattı. Ancak yine de çocuğuna olan sevgisini gösteren baba takdire şayan bir örnek olma durumu sergiledi.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here