Apple ürünlerine dur durak demeden yenilik yapmaya devam ediyor. Önümüzdeki Mart ayında planlanan etkinlikte yeni nesil iPad ve diğer yeni ürünlerini müşterilerine sunmayı planlıyor.

Yeni nesil iPad’ler ve tanıtılacak diğer ürünler

Ürünlere gelecek olursak 4 yeni nesil iPad, kırmızı renkte iPhone 7 ve iPhone SE modelleri ile zevkimize sunulacak. Apple Firmasının önümüzdeki yıl da bir çok yenilik yapacağına hiç şüphemiz yok. Yeni iPhone ve Macbook modelleri tanıtımı öncesi, yeni nesil iPad ve yeni iOS başta olmak üzere gelişitiricilerin merakla beklediği WWDC etkinliği, bekleyenlerine farklı izlenim katacağı kuşkusuz.

iPad modellerinin daha ince ve home butonunun kaldırılması planlanmakta. Ancak tam olarak nasıl olacağı hala bilinmezlikler arasında. iPhone SE  32GB ve 128 GB opsiyonlarını sunarak modelin hafıza seçeneklerini güncelleme yapılması bekleniyor.

Apple Firmasının, bildiğimiz üzere Red ürünleri tatlı bir kırmızı ile kaplanmaktadır. Uzun süredir duyulmayan bu renk sklasına iPhone SE, iPhone 7 ve iPhone 7 plus’ın eklenmesi merak uyandırdı. Söylenenlere göre Apple’ın yeni çıkaracağı Red ürünlerinin gelirleri ile Afrika’ya yardım etme hazırlıkları içerisinde olduğu da gelen haberler arasında.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here