ASUS, hepsi bir arada masaüstü bilgisayar ürünleri ailesinin üst sınıfı yeni ASUS Zen AiO Pro’yu tanıttı.

Hepsi bir arada bilgisayarlarda şıklık ve performansı mükemmel bir şekilde birleştiren ASUS Zen AiO Pro serisinde üst sınıf donanımlar kullanıldı. Asus Zen AiO Pro modelinde İntel’in her geçen gün yavaş yavaş piyasaya sürmeye başladığı Skylake tabanlı işlemcilerde yer almakta. Asus’un tasarım ile estetiği ön planda tuttuğu Zen ailesine mensup olan Asus Zen AiO Pro‘da alüminyum yekpare gövde ve üzerine anodize edilmiş altın kaplaması ile üst seviye donanımı ve tasarımı bir araya getiriyor. Tasarımı ve sunduğu özellikleri ile Apple’ın hepsi bir arada bilgisayarı iMac’i hedef alan ASUS Zen Aio Pro, Full HD çözünürlük ve Ultra HD çözünürlüklü 23,8 inçlik IPS ekranın yer aldığı İki farklı modele sahip. Full HD çözünürlüğe sahip olan modeli gücünü Intel’in 6. nesil Core İ5 6400T işlemcisinden ve Nvidia GeForce GTX 950M grafik biriminden alıyor.

8GB DDR4 RAM ve 1 TB Depolama alanına sahip olan cihazda IntelRealSense kamera bulunuyor. Ultra HD çözünürlüğe sahip olan model ise Intel Core i7 6700T ve Nvidia GeForce GTX960M ikilisinden gücünü alıyor. 16GB RAM ve 512GB SSD depolama seçeneğine sahip olan ASUS Zen AiO Pro, dokunmatik ekran ve Intel RealSense kamera ile geliyor.

Microsoft’un Windows 10 Signature Edition sertifikası‘na hak kazanan cihaz reklamsal bir yazılımı barındırmadan saf Windows 10 işletim sistemi ile birlikte kısa süre içinde yurtdışında piyasaya sürülecek. USB 3.0, Bluetooth 4.0, Ethernet ve WiFi AC bağlantısına sahip olan ASUS Zen AiO Pro‘nun fiyat aralığı 999-1.899 dolar arasında olacak ve Full HD modeli 999 dolardan, Ultra HD model ise 1499 dolardan satışa sunulacak.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here