Asus Türkiye düzenlediği özel bir etkinlikle ZenFone 3 ailesinin yeni üyelerini tanıtıma sundu. Asus, ZenFone 3‘ün yanı sıra ZenFone 3 MaxZenfone 3 Laser ve ZenFone 3 Zoom modellerinin tanıtımını yaptı ve ülkemizdeki fiyat bilgilerini paylaştı. ZenFone 3‘ün zaten bir süredir dünyada satışı vardı. İki farklı modeli bulunan ZenFone 3‘ün, 3,3 GB RAM/32 GB dahili depolama ve 4 GB RAM/64 GB dahili depolama özelliklerine sahip kapasitesi var. Sırasıyla fiyatları 1,799 ve 1899 olan bu model oldukça şık tasarımıyla da göz dolduruyor.

Asus ZenFone 3 Max pil dayanıklığıyla oldukça iddialı bir cihaz olarak adından söz ettiriyor. 4100 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip ZenFone Max bu ailedeki diğer modellerin aksine işlemcisini Qualcomm yerine Mediatek  olarak tercih etmiş. 1.099 TL gibi bir fiyatla piyasaya çıkacak olan ZenFone 3 Max  aileninde en uygun fiyatlı cihazı. Arkada 13, önde 5 megapiksel kamera kullanmış.

Asus ZenFone 3 Laser Türkiye’de 1,289 TL etiket fiyatıyla çıkacak. Gücünü snapdragon 430 işlemcisinden alacak. ZenFone 3 Laser olarak orta segment olsa da, başaralı olan kamerası ve uygun fiyatıyla bu segmenti önemsiz kılıyor. Lazer otofokus destekli 13 megapiksel ana kameraya sahip olan ZenFone 3 Laser, f/2.0 açıklığında birde diyaframa sahip.

Asus ZenFone 3 Zoom hem ailenin yeni üyesi hem de bu tanıtımın yıldızı. Adından anlayacağımız üzere bu cihaz kamera özellikleriyle dikkat çekiyor. Net bir etiket fiyatı olmayan Zoom, Mart ayında tüm dünyada aynı zamanda çıkacak. ZenFone 3 Zoom, 8 mm kalınlığında olup 5000 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip. Rakiplerine göre oldukça ince ve hafif. 12 megapiksel çift kamera özellikleri taşıyor. f/1,7 diyafram açıklığı sayesinde düşük ışık performansı dikkat çeken özelliklerinden. Corning  Gorilla Glass 5  teknolojisiyle korunan 5.5 inç AMOLED bir ekranla iddialı bir şekilde geliyor!

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here