Asus, Resmi olarak ZenPad 3S 10 LTE’yi tanıttı. Ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı henüz bilinmemekte olan tabletin, Özellikleri ile öne çıktığını da vurgulayalım.

Anı ölümsüzleştirin.

Kuşkusuz teknolojinin önde gelen markalarından biri Asus. Önemli yenilikler ile karşımıza çıkmakta olan Firma, her geçen gün kendini geliştirmekte ve takdir kazanmaktadır. Yenilikçi ruhu da asla göz ardı edilemez. Teknoloji devlerinden Asus, Farkını ortaya koymaya devam ediyor.  Asus ZenPad 3S 10 LTE tanıtımını yaparken özelliklerine vurgu yapmıştır. Ayrıca sağlamlık konusunda da iddialı olduğunu belirtmiştir.

Asus ZenPad 3S 10 LTE teknik özellikleri

Tablette; 4 GB RAM ve 32 GB ROM depolama alanı bulunmakta. Qualcomm’un Snapdragon 650 işlemcisi bulunuyor. ZenPad 3S 10 LTE de her Asus cihazında olduğu gibi arka kamera’da 5mp, ön kamerada 8mp kullanılmış. Ekranı 9.7 inç boyutunda. 1536 x 2048 piksel çözünürlük mevcut. 242,3 mm yüksekliği, 164,2 mm genişliği,6,75 mm kalınlığı ve 490 gram ağırlığı var. 7800 mAh’lik bataryaya sahip olan Asus ZenPad 3S 10 LTE de 150 saat pil ömrüne sahip bir Z kalem de mevcut. Ayrıca Sim kart desteğininde bulunduğunu söyleyeyim. Şuan da tek bir ülkede satışı olan bu telefonun ne zaman ülkemize geleceği henüz belli değil.

Ufak dokunuşlar ile hayatınızı kolaylaştırın.

PEKİ, YA FİYATI?

Asus ZenPad 3S 10’un 405 dolar olarak Malezya’da satışa sunulmuştur. Ülkeye göre fiyat değişikliği gösterme olasılığının olduğunu belirtelim.

UMARIZ ÜLKEMİZDE MAKUL BİR FİYATTA SATIŞA SUNULUR..

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here