Bu yazımızda günlük hayatta sıklıkla kullanabileceğiniz android uygulamalar hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Listelediğimiz uygulamaların tamamına hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. İşte farklı kategorilerden seçtiğimiz en kullanışlı android uygulamaları listesi.

  Ontrava

Listemizin ilk sırasında Google Play’de yeni yayınlanan Ontrava yer alıyor. Ontrava, kendisini Türkiye’nin yeni nesil iş ve yaşam portalı olarak tanıtıyor. Görselliğin ön planda tutulduğu Ontrava’da yayınlanan içerikler en fazla 3 dakikada okunabilecek uzunlukta hazırlanıyor. Ayrıca günün önemli gelişmelerini akşam üzeri topluca okuyabilmeniz için “Ontrava Kahvesi” adını verdikleri bülteni çıkarıyorlar.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  Medium

Medium da tıpkı ontrava gibi yeni nesil blog platformu. Medium’da yayınlanan Türkçe ve İngilizce bütün içeriğe uygulama sayesinde kolayca ulaşabiliyorsunuz. Eğer Medium’da içerik üretiyorsanız, uygulama üzerinden yazınızı yazarak paylaşmanız mümkün. Bu nedenle oldukça kullanışlı bir uygulama.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  The Fabulous

The Fabulous, alışkanlık kazanma ve motivasyon uygulaması. Günü “morning ritual, afternoon ritual ve evening ritual” olarak üçe ayırıyor ve siz de bu üç zaman dilimine göre hali hazırda gerçekleştirdiğiniz veya edinmek istediğiniz alışkanlığı ekliyorsunuz. Belirlediğiniz zamanlarda size bildirim göndererek alışkanlık kazanmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca uygulamanın grafikleri ve tasarımı oldukça güzel hazırlanmış ve sizi psikolojik olarak motive ediyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  Todoist

Todoist bir yapılacaklar listesi uygulamasıdır. Hayatınızı organize ederek daha üretken olmanızı sağlıyor. Todoist üzerinden gününüzü planladığınızda, ertesi gün yapmanız gereken işleri kolaylıkla görebiliyorsunuz ve böylece unutkanlık sorunu ortadan kalkmış oluyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  AliExpress

İnternetin hızla yayılmasıyla birlikte artık dünyanın her yerinden istediğimiz ürünü satın alabiliyoruz. AliExpress de bu imkanı bizlere sunan en ucuz ve herkes tarafından bilinen bir alışveriş sitesi. AliExpress uygulaması sayesinde akıllı telefonunuzu kullanarak milyonlarca ürün seçeneği arasında alışveriş yapabilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  FIFA Mobile

Listemizde bir de oyuna yer vermek istedik. Futbol severlerin vazgeçilmez oyunu Fifa, mobil kullanıcıları da düşünerek Fifa Mobile uygulamasını yayınladı. Oldukça gerçekçi grafiklere sahip Fifa Mobile, az yer kaplaması nedeniyle de tam bir mobil oyun. Fifa Mobile, 30’un üzerinde lig, 650 futbol takımı ve 17.000 futbolcu barındırması sayesinde oldukça geniş bir alanda futbol keyfi sunuyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here