Sizlere neredeyse bedavaya BTC ve altcoin ticareti vaadeden en yeni ve en güvenlikli borsa: Coinex Market

Coinex Market EVSSL 256 sifrelemesi ile korunan bir borsa olarak güven vermesinin dışında çoğu coin ticareti yapan kişilerin her zaman olmasını istediği bir çok özelliği de içerisinde barındırmaktadır.

Coinex Market’in o en çok istenen özelliklerine değinecek olursak:

  • İstediğiniz coini istediğiniz coin ile çok düşük miktarda bir fee ödeyerek ticaret yapabilirsiniz. Yani sadece belli coinler üzerinden ticaret yapmanız gerekmiyor. ETH/BTC, EOS/ETH, EOS/DOGE gibi ticaretleri birbirleri arasında hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Diğer borsalarla kıyaslarsanız işlem ücretleri neredeyse bedava! Sitenin kendi coini olan CEX ile işlem yapıyorsanız zaten komisyon ödemiyorsunuz.
  • Çoğu yatırımcının özellikle takip ettiği ICO’lar… Coinex Market’te ICO sürecinde listelenen ve ICO’su başarıyla tamamlanan coinler, hızlı ve ücretsiz bir şekilde sitede listelenecek ve yatırımcılar uzun süreler beklemek zorunda kalmayacaklar.
  • Sitede listelenen her yeni coin için 30 gün boyunca herhangi bir işlem ücreti alınmayacak.
  • Ayrıca her yeni üye Ücretsiz bir şekilde 100 CEX coin ile ödüllendirilecek
  • Arkadaşlarınızla beraber bu sitede kazanabilirsiniz. ilk iki referansınızdan 50+50 olacak şekilde toplamda 100 CEX kazanabilir ve ücretsiz olarak 200 CEX coin’e sahip olabilirsiniz.

Coinex Market’e nasıl katılabilirim?

Bu işlem oldukça kolay, https://www.coinexmarket.io adresine girerek “Sign In” butonuna tıklayarak hızlıca siteye üye olabilir ve neredeyse ücretsiz olan bu borsada siz de kazanabilirsiniz.

 

Coinex Marketi takipte kalın!

Twitter

Bitcointalk

Telegram

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here