Arda Turan’ın geçtiğimiz günlerde Espanyol futbol takımına karşı ilk 11’de forma giymesi ülkemiz basınında geniş yer buldu ve maçı canlı yayınla seyircilere izlettiren Ertem Şener’in canlı yayını Periscope rekoru kırdı

Periscope ücretsiz canlı yayın yapmamıza yarayan güzel bir uygulamadır. Uygulama ilk çıktığında pek tanınır değildi ancak Twitter’ın Periscope’yi satın alıp Twitter’a bağlaması ile uygulamayı kullananların sayısı bir hayli arttı.

Periscope’yi amaçlarına uygun olarak kullanmayan pek çok kişi var. Özellikle canlı yayın uygulamalar bölümüne geldiğimizde pek çok kişinin +18 yayınlar yaptığını görmekteyiz. Periscope yöneticileri bu konulara açıklık getirerek gerekli kişilere ceza vermeye devam ediyor ancak yine de bu kişilerin nesli bitmez demek yalan olmaz.

Ertem Şener Periscope’nin favori takipçilerinden bir tanesidir ve yaptığı yayınların hepsi rekor kırmaktadır ancak geçtiğimiz günlerde Barcelona – Espayol maçını canlı yayın ile seyircilere izlettiren Ertem Şener Periscope tarihini değiştirerek canlı izleyici rekorunu kırdı. Canlı yayını toplam 80 bin kişi izledi.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here