Fallout 4 oyunu yüzünden eşini ve işini kaybeden adam yapımcıyı mahkemeye verdi tabi sonuç hüsran

Video oyunlar özellikle genç arkadaşlarımızın boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirmek için güzel bir uğraş diyebiliriz. Ancak her geçen gün bir oyun birkaç insanın hayatını mahvediyor desek yalan olmaz.

Video oyunlarına kendini kaptırıp saatlerce ekran başından kalkmayıp oyuna iyice kendini bağlayan yüz binlerce kişi var. Aslında bunun tek sebebi arkadaş ortamının kaybolması diyebiliriz. Dünyanın kötüleşmesi artık çocukları eve hapis etti ve çocuklarda vakit geçirmek için evin içindeki bilgisayarlara hapis oldu. Ancak haberimizde Fallout 4 oyununu yapımcıya şikayet adamın hikayesi biraz daha farklı.

Bildiğiniz gibi Fallout 4 oyunu daha yeni çıkmış bir oyundur. Ancak bu kadar yeni bir oyun bile bir adamın hayatını mahvetti diyebiliriz. Rusya da yaşayan bu vatandaş Fallout 4 oyuna iyice bağımlı olarak işe gitmeyi aksattı ve bir süre sonra işten kovuldu eşiyle de ilgilenmeyip parasının da bitmesiyle eşi de adamdan boşandı ve bunun üzerine Fallout 4 bağımlısı adam oyun yapımcısını mahkemeye verdi. Ama kazanacak değil elbet çünkü Fallout 4 yapımcısı adama bağımlı ol dememişti.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here