Oyuncular tarafından oldukça beğenilen ve milyonlarca hayran kitlesi olan Final Fantasy IX oyunu şimdide mobil ve pc platformlarına uyurlandırılacak.

Video oyunları özellikle genç arkadaşlarımızın boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirmelerinin birkaç yollarından en büyüğüdür. Aslında oyunlar genci yaşlısı her yaş grubuna ifade edilir tabi çıkan oyunların kimisi pek tutulmaz kimisi ise heyecanla çıkması beklenilir.

Final Fantasy IX oyunu özellikle Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerinde oldukça beğenilen ve hayran kitlesinin milyonlara ulaştığı bir oyundur. Oynayan oyunculardan şuana kadar hiç olumsuz yorum almadık ve herkesin bu oyunu beğendiğini duyduk. Tabi her platformda çalışmaması bizleri üzüyor ve oyun yapımcısının da daha az kazanmasına sebep oluyor.

Beklenen haber bugün firmadan geldi ve Final Fantasy IX oyunu PC ve mobil platformlara uyarlandırılıp piyasaya çıkacak bu sayede hem oyunun kitlesi daha da artacak ve firmanın geliri de daha katlayacak. Resmi olarak çıkış tarihi belirlenmiş değil ancak bizlere bu haberin açıklanması bile yetiyor ve Final Fantasy IX oyununu kısa zamanda mobil ve pc sürümlerini bekliyoruz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here