Android‘in 14. versiyonu olan Android 7.0 Nougat resmi olarak 2016 yılının ağustos ayında güncelleme almak için serbest hale gelmişti. Birçok yeni özellik barındıran bu son Android versiyonunu az sayıda akıllı telefon destekliyordu. Galaxy S7 android 7.0 Nougat beta sürümü hakkında detaylı bilgi yazının devamındadır.

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Beta

Galaxy S7 kullanıcıları da uzun zamandır telefonlarına bu güncellemenin gelmesini bekliyorlardı. Geçtiğimiz günlerde Android 7.0 Nougat‘ın dördüncü versiyonunun beta sürümü GalaxyS 7 modellere de indirilebilir hale geldi. Bu versiyonla birlikte gelen güncellemelere bakıldığında önceki sürüm olan Android 6.0 Marshmallow ile arasında pek fark görülemiyor, ama S7 kullanıcıları uzun zamandır bekledikleri bu güncellemeye kavuştukları için oldukça mutlu.

Samsung Note uygulaması Nougat’ın dördüncü beta sürümü ile birlikte Google Play Store’dan veya Galaxy Apps’ten indirilebiliyor. Samsung geçtiğimiz günlerde TouchWiz ara yüzünün tarihe karışacağını, artık Experience’in kullanılmaya başlanacağını duyurmuş ve bununla ilgili kullanıcılara bildirimler göndermekteydi. Yeni gelen güncelleme ile bu bildirimler de kalktı, böylece artık yeni arayüze geçişin kesinleştiğini söyleyebiliriz.

Gelen bu yeni güncelleme 280 MB büyüklüğünde ve beta sürümüne katılan bütün kullanıcılara açılmış durumda. Daha önce Nougat beta sürümü için başvuru yapan kullanıcılar dün itibariyle güncellemeyi indirerek yeni versiyona geçmeye başladılar.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here