Google Play’da yine yılbaşına az bir zaman kala indirimler başladı. Bazı oyunlarda ciddi indirimlerin olduğunu söyleleyebiliriz.

Google’nin sahibi olduğu ve android cihazların uygulama indirmesini sağlayan servis olan Google Play’de bu senede yılbaşına az bir zaman kala indirimler başladı. İndirimlerin sayesinde Google Play’den satın alınan uygulamalardada bir artış olduğunu söyleyebiliriz.

Ülkemizde özellikle lise öğrencileri genel olarak Minecraft oyununu indirerek bir haritada buluşup çoklu bağlantı ile oynuyorlar ancak bunu yapabilmek için oyunu satın almaları gerekiyor yani korsan indirdikleri Minecraft’da böyle bir şey yapmaları mümkün değil işte sizde bu oyun severlerden bir tanesiyseniz size iyi bir haberimiz var çünkü Google Play’de yılbaşına özel Minecraft oyunu sadece 25 kuruş’a düştü hemen satın alabilirsiniz.

Minecraft’ın dışında Lara Craft Go ve Lego Batman Beyond Gotham oyunlarında da ciddi bir indirim olduğunu söyleyebiliriz. Bu iki oyunu satın almak isteyen kullanıcılar sırası ile 3,44 TL’ye Lara Craft Go oyununu ve 2,90 TL’ye Lego Batman Beyond Gotham oyunun satın alabilirsiniz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here