Günlük hayatınızı kolaylaştıracak en ilginç ve kullanışlı 7 Google Play Store Uygulamasını sizler için sıraladık.

Android telefonların yaygınlaşmasıyla hayatımızın her anında yer edinmeye başladı. Müzik dinlemek, film izlemek, oyun oynamak gibi klasik aktivitelerden başka birçok alanda android uygulamalarına bağımlı olduk.

Şimdi en ilginç ve işe yarar android uygulamalarını inceleyelim;

google-play-store-yeni-versiyon-resmi

  Water Drink Reminder

Sağlığımız için hayati önem taşıyan su içmek konusunda herkes çok başarılı değil. Organlarımızın sağlıklı çalışabilmeleri, hücrelerin gerekli fonksiyonları yeterli şekilde yerine getirebilmesi için su şart. Az su içildiğinde yorgunluk, halsizlik hatta unutkanlık bile görülebiliyor. Google Play Strore’daki bu uygulama sayesinde hepsinden kurtulmak mümkün. Çünkü sizlere su içmeyi hatırlatacak! Sağlıklı bir cilt için, kilo veremeye ve dengeli beslenmeye yardımcı olmak için Su içme hatırlatıcı 1 numaralı sağlık uygulaması!

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  Checky

Yediden yetmişe herkesin telefon bağımlısı olduğu, sosyal hayata yeterince vakit ayırmadığı şu dönemde gün içinde telefona kaç defa baktığımızı bizlere haber veren ve uzaklaşmamıza yardımcı olmaya çalışan harika uygulama!

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  Wifi Password

Yanınızdaki insanlara wifi şifresi vereceksiniz ama unuttunuz! Bunun da çözümü var. Wifi password uygulaması sayesinde cihazınızdan daha önce girmiş olduğunuz tüm cihazların şifrelerini görüp, inceleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  Muzei Live Wallpaper

Bu uygulama tam bir harika! Her yeni güne uyandığında yeni bir telefon ekranı seni karşılıyor. Dahası normal bir resim, sıradan bir fotoğraf da değil. Hepsi ünlü bir tablo.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  Greenify

Bu uygulama; şarjın bitmesine, telefonun gereksiz yere arka planda çalışmasına, kullanılmayan uygulamaların açık kalmasına, telefonun yorulmasına, ısınmasına düşman. Arka planda çalışan uygulamaları sonlandırmak için tasarlanmış.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  SpinMe Alarm Clock

Bu normal alarm uygulamalarından biraz farklı. Sabah alarm sesine uyanamayanlara birebir! Alarm çaldığında ayağa kalkmanız gerek öncelikle. Sonra ekrandaki noktaya parmağınızı koyarak telefon etrafında dönmelisiniz. Yoksa alarm kapanmaz…

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

  Letstag – Instagram hashtags 

Instagram hastagleri kullanmayı seviyorsanız fakat her fotoğraf yüklediğinizde ne yazsam diye düşünüyorsanız bu uygulama tam sizlik. Yüklediğiniz fotoğrafla ilgili aradığınız bir kelime sonucu, uygulamada birçok hastag sizi karşılıyor. Kopyalayarak bu hastag’leri fotoğraflarınızda kullanabilir, daha çok insana ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here