Rockstar Games’in yaptığı en sağlam oyunlardan bir tanesi olan GTA serisinin merakla beklenen GTA5 serisi çıktı ve şimdide GTA 6’nın çıkış tarihi netleşti.

Rockstar Games oyun piyasasında diğer firmalardan çok daha kapsamlı ve kaliteli bir firma olduğunu uzun yıllardır belli etmektedir. Yaptığı oyunlar ile biz oyun severlerin gönlünde taht kuran firma özellikle GTA serilerinde bunu başardı diyebiliriz. Spor’dan Aksiyone Maceradan FPS oyunlarına kadar pek çok kategoride oyun yapan ünlü firma GTA serilerine oldukça önem vermektedir çünkü firmanın en büyük gelir kaynağı bu serilerdir diyebiliriz.

İlk çıkan Gta Vice City, Gta San Andreas oyunlarından bile hala gelir elde eden firma o oyunlardan bile hala günde on binlerce download almaktadır. GTA 5 merakla beklenerek çıkmış ve her ne kadar PC sürümü çok geç gelsede sonunda kullanıcılar oyuna erişti. Fakat şimdi GTA 6 merakla beklenmektedir diyebiliriz. Bir dönemler Rockstar Games’den GTA 6 çıkmayacak açıklaması sızmış bir bilgi olsada firmadan GTA 6’nın 2017 yılının son çeyreğinde çıkacağı açıklaması yapıldı ve tüm oyun severler rahat bir nefes aldı diyebiliriz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here