Son zamanların en iyi mobil markası haline gelen Huawei, en son çıkardığı Huawei P9’la adından sıkça söz ettirdi. Mobil gelişmelerde adını en ön sıralara yazdıran Huawei şimdi de son teknoloji harikası olan Huawei P10 ile yine iddalı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Huawei P10 Özellikleri

Öncellikle tasarım olarak huawei, P10′da iki tarafı kavisli ekran özelliğine geçti. Huawei P10′nun bir diğer özelliği ise home butonun olması. Bu özelliğe parmak izi sensörü’de dahil olacak.  Çift kamera özelliği, LED Flaş ve lazer otofokus sensörü, Leica iş birliğiyle 20 megapiksel ve 12 megapiksel çöznünürlü kamera’da özellikler arasında. Ayrıca P10′nun ekran çözünürlüğü 1440×2560, ekran büyüklüğü ise 5,2 ve 5,5 inç olup, sekiz çekirdekli kirin 960 işlemciye sahip.

P10‘nun kablosuz şarj olma yeteneği merakla beklenen özellikler arasında yer alıyor. Bellek kapasitesine gelirsek, 6 GB RAM ve ek olarak 64 GB / 128 GB depolama özelliğine sahip. Huawei P10  tüm bu eşsiz tasarım ve özelikleriyle ülkemizde ve dünyada oldukça ses getirecek gibi gözüküyor!

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here