iPhone 7 plus patladı. Geçtimiz zaman içerisinde Samsung, Note 7 patlama vakasından sonra bedelini ağır ödeyerek bütün telefonları toplatmıştı. Aslında durumu hafife almamak gerek çünkü patlayan telefonlar bizim için büyük bir tehdit içermekte.

Brianna Olivas isimli kullanıcı başından geçenleri Mashable’a anlattı. Sabay uyurken, başucunda şarj olan telefonunu, erkek arkadaşı alıp dolaba koyduktan sonra banyoya gidiyor ancak dumanlar çıktığını fark eden erkek arkadaşı, telefonu almaya gelene kadar alevler içinde kalan telefonu, alıp banyoya atması bir oluyor. Olayı ise erkek arkadaşı videoya kayıt alıyor.

iPhone 7 plus patladı

Geçtiğimiz ocak ayında alınan telefon, ilk önce açılmama sorunu ile başlamış. Bunun üzerine AppStore giden Olivas, herhangi bi sorunun bulunmadığını cevabını almış bunun üzerine telefon tekrar normal haline gelmişti. Tabi patlaması ile ilgili herhangi bir bağlantısı var mı? henüz bilinmiyor. Ancak önümüzdeki zaman içerisinde apple firması bunun üzerinde çalıştığını ve müşterisi ile yakın temasta olduğunu belirtiyor.

Kısa zamanda viral olan tweet 23 bin kez retweetlendi ve milyonlarca kez görüldü.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here