Apple’nin önemli serilerinden bir tanesi olacak olan iPhone 7c’nin ne zaman satışa sunulacağı tarih sızdırıldı

Applenin kaliteli telefon modelleri kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Bunun aslında en büyük sebebi Apple’nin telefonlarının sonuna kadar arkasında durmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin telefonunuzda herhangi bir arıza olduğunda garantiye gönderiyor ve telefonunuzun yenisi ile değiştirilmesini sağlıyorsunuz. İşte bu gibi sebepler iPhone telefonunu diğer telefonlardan daha fazla satılmasına sebep oluyor.

Apple’nin önemli serilerinden bir tanesi’de ”C” serisidir. Kullanıcıların ise aklında en büyük iPhone 7c serisi bulunmaktadır peki iPhone 7C telefonu ne zaman satışa sunulacak. Apple tarih ve sızdırma konularına oldukça önem versede telefıon üretmeye çalıştığı firmalardan bilgier sızabiliyor ve iPhone 7C’nin satışa çıkacağı tarih de China Mobile firması tarafından sızdırıldı.

Firmadan sızdırılan bilgiye göre yapımı düşünülen iPhone 6c telefonu yerine iPhone 7C telefonu yapılacak ve telefon Apple tarafından Mart ayında tanıtılarak Eylül ayında satışa sunulacağı söylenmektedir. Ancak çıkma tarihinin sızdırılması Apple’yi harekete geçirerek tarihi değiştirme kararı almasına sebep olabilir.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here