iPhone ile uyumlu cihazlar, bildiğimiz üzere her geçen gün artmakta. O zaman yeni çıkan Apple ürünlerini takip ederek bunu başarmanız mümkün.Apple,ürünlerini yaparken kullanıcıların günlük yaşamlarında kullandıkları sıradan eşyaları, ürünleriyle uyumlu yaparak akıllı moduna sokabiliyor.

Blacksocks`un, Dünya çapında yaptığı yeni akıllı çoraplar

iPhone ile uyumlu cihazlar

Tabi bundan ciddi anlamda gelir elde ettiğini söylemeden de geçemeyiz. İşin bir diğer tarafından bakacak olursak, artık her türlü cihazın hayatımızda bir yeri olması ve kendimizi onlara bağımlı hissetmemiz, çeşitli karmaşalıklar da beraberinde getirecektir. Son olarak, iPhone ile bağlantı kurabilen akıllı çorabın tercih edilebilirliği nasıl olacak merak içerisindeyiz.

iPhone ile uyumlu cihazlar

Marcel Roth ve Samy Liechti 1999 yıllında yapılandırılan Blacksocks şirketi çorap üretimine o tarihten beri devam etmekte. Gerçekten bu işe gönül vermişler diyebiliriz. Ama aklımızda yankılanan o soruyu sormadan edemeyeceğiz.. “Neden?

Plus+ isimli teknoloji ile geliyor.

Plus+ isimli teknolojiye sahip olan çoraplar iPhone`lar ile NFC üzerinden bağlantı kurarak çorapların üretildiği tarih, siparişin ve gönderiminin zamanını da bulmak mümkün ayrıca çorabın fotoğrafını çekerek sitedeki diğer çoraplar ile karşılaştırıp ne kadar eskidiğine karar verebilirsiniz.İnternet sitesi üzerinden şuan satışı olan çorapların 10 tanesi 189 dolara gerçekleşmektedir.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here