Önümüz de ki günlerde tanıtılacak Samsung’un Galaxy serilerinden son modeli olan Galaxy  s8 ve s8+ tasarımı ve özelliklerin tanıtımını yapacaktı. İnternete sızan bilgilere karşı Samsung, Galaxy s8 serisinin tasarımını kullanıcılarla paylaştı. Tasarımın son halini kullanıcılarla paylaşan Samsung büyük değişikliklere gitmiş gibi görünüyor.

Galaxy s8 ve s8+ tasarımı
Galaxy s8 ve s8+ tasarımı

İşte Samsung Galaxy S8 ve S8+ Tasarımı

İnternet’te ki sızıntıların önünü kesmek ve tasarımın son hali ile kafalardaki soru işaretlerini bitirmek istiyor. Telefonun renk ve fiyat seçeneklerin de seçim yapabiliyorsunuz. Geçtiğimiz yıl Note 7 modeli ile büyük bir hüsran yaşayan Samsung yeni çıkacak olan S8 ve S8+ modellerini en büyük silah olarak kullanması gerekiyor.

Samsung bu yıl çıkacak olan yeni model de tasarım hakkında ilginç karar almış. Telefonun ön kısmında bulunan home tuşunu Galaxy serisinde tarihe karıştırabilir. Öndeki home tuşunun kalkmasıyla ekranda daha çok alan açılıyor. Apple’ın home tuşunu kaldırmasıyla ilgili haberimizi yapmıştık. Görünüşe göre önümüzdeki yıllarda akıllı telefon tasarımlarından home tuşu tamamen kalkacak.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here