AMD R9 Nano modelinin çıkışını, MSI piyasaya duyurdu. MSI R9 Nano 4G ile MSI, ödüllere doymayan AMD R9 ürün seneklerine üst sınıf yeni bir ekran kartı ekliyor. Hem Intel, hemde AMD platformları ile uyumlu olan AMD R9 Nano ekran kartı, AMD’nin şu ana kadar ürettiği en yenilikçi ve gelişmiş grafik işlemcisine sahip. GDDR5 belleklere oranla %60 daha yüksek veriyolu sunan bütünleşik yüksek bant genişliğine sahip bellek

(HBM) teknolojisini kullanıyor. Hem güç, hem de verimlilik anlamında ise 4096 bit bellek arayüzü ile inanılmaz bir gelişmeye imza atıyor.

Yalnızca 15 cm. uzunluğu ile Mini-ITX PC’lerin artan egemenliğine de uyum sağlıyor. Şimdiye kadar üretilen hiçbir ekran kartı  bu denli ufak boyutlarda böylesine büyük bir güce sahip olmamıştı.

 

Taşınabilir bir oyun sistemi toplamak için artık daha azıyla yetinmek zorunda değilsiniz. AMD R9 Nano 4G ve MSI Z170I GAMING PRO AC anakart, ufak boyutlarda, fakat son derece güçlü bir oyun makinesi yapmak için mükemmel bir kombinasyon. Boyutlarına rağmen bu anakart DDR4 Boost,

Audio Boost 3 ve MSI GAMING LAN gibi bir çok oyun özelliği taşıyor. MSI R9 Nano 4G ekran kartı, 4K ve VR oyun deneyimi için geliştirildi. 

DirectX 12, OpenGL 4.5 ve VulkanTM API desteğinin yanı sıra monitör yapılandırmasında da son derece esnek. AMD Eyefinity teknolojisi ile görüş alanınızı genişletebilir, DisplayPort MST hub ile 6 adede kadar monitörü aynı anda oyun için kullanabilirsiniz. Oyuncular ayrıca FreeSync özellikli monitörlerle akıcı bir 4K oyun deneyimi yaşayabilirler.

 

MSI’ın özel Afterburner hız aşırtma aracı ile kullanıldığında oyuncular MSI R9 Nano 4G çekirdek hızlarını yeni oyunlarda daha yüksek bir performans elde etmek için arttırabiliyor, GPU sıcaklığını algılayan gelişmiş fan hızı denetimi sayesinde optimal akustik performans elde edebiliyor. MSI Afterburner, Predator video yakalama yazılımına da destek veriyor ve masaüstü bilgisayara bağlı olan ekran kartını akıllı telefon üzerinden izleme ve kontrol edebilme özelliği sunuyor. Yerleşik Kombustor burn-in test özelliği sayesinde MSI Afterburner, ekran kartından en iyi performansı almak isteyenleri için vazgeçilmez bir araç.

 

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here