Kim Kardashian’ın mobil oyunu çıktıntan sonra şimdide emoloji uygulaması olan Kimoji çıktı. Fakat uygulamayı indirenlerin telefonlarında App Store çökmesi oldu.

Kim Kardashian dahil pek çok ünlü kendilerinin daha popüler hale getirmek için akıllı telefonlarına özel uygulama yaptırmaya başladılar ve bunlardan bir taneside Kim Kardashiandır. Yaptırdığı oyun ile gündeme oturan Kim Kardashian daha da akıllı telefonlarda kendisine yer verdirmek için Emoloji uygulaması olan Kimoji uygulamasını App Store’ye sundurdu. Bu uygulama ile Kim Kardashian’a özel olan kendi fotoğrafları veya kullandığı eşyalar, çantalar, bakım malzemeleri dahil kendi vücut fotoğraflarınında olduğu Kimoji uygulaması her ne kadar Kim Kardashian hayranları için güzel bir uygulama olsada uygulamayı indirenler için kötü bir sorun ortaya çıktı.

Eğer sizde Kimoji uygulamasını indirdiyseniz App Store otomatik olarak çökecektir. Uygulamayı üreten yapımcıların yaptığı hata sonucu Kimoji uygulamasını indirenlerin App Store’si çöker hale geldi ve bu durumdan her ne kadar Kim Kardashian’da üzgün olsa sadece resmi Twitter hesabından özür dileyerek yetindi.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here