2016 yılı geldi ve teknoloji marka devleri çalışmaya ara vermeden başladı. Özellikle bu sene hangi firma iyi olacak sorusunun sorulması üzere tüm firmalar rakiplerini geçmek için kaliteli ürünler üretmeye başladılar

CES 2016 kapsamında düzenlenen etkinlikte pek çok firmanın pek çok teknolojik cihazını görebilme şansını yakaladık ancak aklınız hangisinde takıldı derseniz şüphesiz Lenovo’nun ThinkPad X1 serilerinden bahsedebiliriz.

CS 2016 kapsamında 2 adet laptobunu tanıtan Lenovo tüm teknoloji severlerin kalbine oturdu diyebiliriz. Çünkü ürettiği laptoplar yeni nesil olmakla birlikte laptoplara yeni bir akım getiriyor diyebiliriz.

Laptop’lar son zamanlar da Laptop mu? Tablet mi? felsefesi üzerinde üretilmeye başlandı ve artık Laptoplar hem tablet hemde laptop olarak kullanılmaya başlandı. Lenovo’nun ürettiği serilerde bu şekilde.

Lenovonun ürettiği cihazların inceliği bizleri oldukça etkiledi diyebiliriz. Neredeyse 1 cm kalınlığı bile olmayan bu laptopların içinde ki parçaların nasıl küçültüldüğü hala merak konusu olan sorular arasında yer almaktadır.

Bu kadar ince ve bu kadar şık bir tasarımla yeni laptop serileri üreten Lenovo bizce bu senenin en iddaalı teknoloji markalarından bir tanesi olacak.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here