Lenovu 2016 yılına hızlı ve güzel başladı. Ürettiği teknolojik ürünleri ile hayran kitlesinin oldukça dikkatini çeken Lenovo şimdide fiyatına göre oldukça kaliteli bir selfie telefonu üretti

2016 yılının gelmesi ile birlikte CES 2016 tanıtım etkinliğinde pek çok firmayı görebildik ve ürünlerini inceleyebildik. En çok ürünlerin sevdiğimiz firma ise şüphesiz Lenovo’dur. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız laptop ve tablet modellerinide oldukça beğendiğimiz Lenovo’dan şimdide bir selfie telefonu geliyor.

Vibe S1 Lite telefonunun özelliklerine baktığımızda diğer telefonlar gibi görünmekte ancak kamerası oldukça kaliteli özellikle ön kamerasını güçlendirerek kaliteli bir telefon yapmışlar.

Selfie çılgınlığı her geçen gün artmakta ve fotoğraflar sosyal medya dahil pek çok yerde yayınlanmaktadır. Bu yüzden pek çok firma ön kamerasını oldukça güçlü yapmaya gayret ediyor ancak Lenovo kadar uğraşmamışlardır.

Fiyatına göre oldukça güzel bir telefon yapan Lenovo’nun Vibe S1 Lite sürümü selfie çekmek isteyenler için harika bir telefon.

Telefonda çift Flaş ve 8 MP 13 MP kalitesinde iki kamera bulunuyor ancak kameraların çözünürlükleri oldukça kaliteli

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here