LG G Flex 2, LG G4, LG G3 ve LG G Stylo Yeni Android 6.0 Marshmallow güncellemesi Alacak telefonlar arasına girdi

Çeşitli internet haberlerine göre LG G4, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak ilk telefon olacak. Geri kalan LG akıllı telefon modelleri olan LG Flex 2, G3, ve g Style ise dağıtıcı firmalar tarafından güncellenecek.

Neurogadget haberine göre LG G4 güncellemesini alacak olan ilk şanslı ülke Polonya olacak. Henüz dünyanın diğer kesimi için bu güncellemenin ne zaman çıkacağı belli olmasa da Ocak, şubat gibi çıkması bekleniyor. LG, Polonya’daki Android Marshmallow kullanıcılarının güncellemeye nasıl tepki vereceğini ölçüp, durum planlandığı gibi giderse diğer bölgeler için de Marshmallow güncellemesini hayata geçirecek.

Diğer LG akıllı telefonları için de Kasım ayı güncelleme dağıtımı için başlangıç olabilir. LG Flex 2, LG G3, LG Stylo gibi daha yeni diyebileceğimiz modeller dışındaki daha önce çıkmış olan telefonlar güncellemeyi almayabilir.

Yibada News haberleri de LG G4’ün ilk önce Polonya’da denenip, kullanıcıların deneyimlerine göre birkaç ay sonra diğer ülkelere de güncellemelerin dağıtılacağını doğruluyor.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here