LG, ilk modüler akıllı telefonu LG G5 için geçtiğimiz ay Kore’de LG G5 Android 7.0 Nougat güncellemesi için start vermişti. Geçtiğimiz günlerde LG G5 android 7.0 güncellemesi LG G5‘in Türkiye versiyonu olan H850TR model telefonlara da dağıtılmaya başlandı. LG G5 Android Nougat güncellemesi LG G5 kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Güncelleme desteğinin akıllı telefonlar için en önemli konu olduğu bu günlerde LG, Andoid 6.0’da yaptığı gibi Android 7.0’da da telefonlarına güncellemeyi ilk veren firma olarak kullanıcılarının ve takipçilerinin beğenisini kazandı diyebiliriz.

lg-g5-android-7-0-nougat-guncellemesi-cihaztv

  LG G5 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

LG G5 Android 7.0 Nougat güncellemesi ile yepyeni bir maceraya giriyor. LG G5, daha önce Android 7.0 Nougat’ın özellikleri makalemizde belirttiğimiz geliştirilmiş parmak izi, geliştirilmiş bildirimler ve hızlı ayarlar, geliştirilmiş veri tasarrufu, bölünmüş ekran özelliklerinin yanı sıra; geliştirilmiş kilit ekranı ve ekran boyutu ayarı ile kullanıcılarını oldukça memnun edecek gibi görünüyor.

  LG G5 Android 7.0 Nougat’a nasıl güncellenir?

Aslında bu oldukça basit. Bunun için tek yapmanız gereken Güncelleme Merkezine girmek ve güncellemeler için kontrol etmek. LG G5 sizin için bu yeni güncellemeyi bulup indirecektir. Size de sadece Android 7.0 Nougat’ın keyfini çıkartmak kalacak.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here