LG V20, San Fransisco kentindeki IFA 2016 adlı fuarda düzenlenen bir tanıtım ile görücüye çıktı. Özellikleri ile rakiplerine fark atmaya başlayan amiral gemisi, patlayan rakiplerinin aksine daha cazip özellikleri ile ön plana çıkıyor. Ülkemizde de merakla beklenen LG V20, Kasım ayında ülkemizde de satışa sunulacak.

LG V20, kullanıcılarına bir takım kolaylıklar sunarak onların akıllı telefon deneyimlerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. LG V20’nin özellikleri arasında Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kutudan çıkması onu bir adım öne taşıyor.

lg-v20-hakkinda

  Kılıfsız Kullanmayın

Muhakkak bu telefonu kılıfı ile beraber kullanmanız önerilmektedir. MS810G kalıpları altı bir üretim olan LG V20 akıllı telefon, her ne kadar dayanıklılığı ile ön plana çıksa da arka tarafında bulunan çıkıntılı bir kamera ile çizilme tehdidi altındadır. Kolay çizilen bir merceğin handikabını kılıf ile giderin.

  Rahat Ve Konforlu Bir Kasa

LG V20 akıllı telefon özellikleri arasında Android 7.0 Nougat sisteminin beraberinde UX 5.0+ isimli ara yüz aracılığı ile kazandırılan Comfort Görünüm sayesinde son kullanıcıya oldukça rahat bir kullanım sağlanıyor.

lg-v20-ozellikleri

  Gücü Tüketmemeyen İkincil Ekran

LG V20 akıllı telefon modeli ile barındırdığı İkincil Ekran niteliği sayesinde UX 5,0+ ara yüzün kazandırdığı güç tasarrufu kazandırıyor. Ayrıca ikili pencerenin getirdiği ikili uygulama ile aynı anda iki işi takip edebileceksiniz. Oldukça geniş olan ekranı, LG V20 akıllı telefon özellikleri arasında yerini alıyor.

Kısa yolların kazandırdığı avantajlar bu modelde devam ediyor. Tertip edebileceğiniz size özel kısa yollar ile hızlı ve anı kaçırmadan LG G20’nizi kullanabileceksiniz. Hem hızlı bir şekilde fotoğraf çekebilecek hem de oldukça süratli bir şekilde kamerayı açıp fotoğraf çekebileceksiniz.

Ayrıca gelen bildirimleri hemen sessize alabilme ile kumanda şeklinde kullanabilinen bir telefon olma özelliği gibi birçok özellik barındırıyor. Ekranınızı küçültebilme ile klavyenizin ebadını istediğiniz kadar küçültebilme özellikleri de fark yaratıyor.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here