LG şirketi bu ay sonu Barselona’nın ev sahipliği yapacağı MWC telefon fuarında yeni Yeni amiral Gemisi LG V30‘un tanıtımını yapacak.

Weibo’nun haberine göre LG V30 yeni model Qualcomm Snapdragon 835 işlemci barındıracak ve 6 GB RAM‘e sahip olacak. LG’nin bir başka tanıtacağı model olan LG G6’da ise Snapdragon 821 işlemci olması bekleniyor.

LG V30 da ikinci ekran olmayabilir

Weibo sitesinden sızan bilgilere göre LG G30’da ikinci ekran olmayabilir. Geçtiğimiz yıllarda yapılan analizlere göre telefonda ikincil ekran kullanıcıya yeteri verimi vermediği düşünüldü. Yeni gelecek olan model de ikincil ekran kullanılmayacağı söyleniyor. Bir başka sızan bilgilere göre dışarıdan gelen gürültülü ve rahatsız edici sesleri de yüzde 50 oranında absorbe edebilecek. Ayrıca telefonun çok tuhaf bir özelliği olacağını söyleniyor şu anlık daha detaylı bir bilgi yok. Telefonun şuan fiyatı hakkında net bir bilgi yok fakat 2017 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceği biliniyor. Yeni özellikleriyle LG G6’yı geride bırakacağı düşünülen V30 modelini merakla bekliyoruz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here