Facebook hayatımızın büyük bir bölümünü kapayan sosyal paylaşım sitesidir ve onun sahibi olduğu Messenger’da oldukça büyük bir mesajlaşma servisidir

Facebook Messenger şu anda sadece mobil platformlarda Facebook ile bağlantılı olarak çalışan ücretsiz mesajlaşma servisidir. Geçtiğimiz günlerde sizin için Facebook’un Messenger’a verdiği değeri içeren bir haber yapmıştık ve Facebook’tan yavaş yavaşa adımlar gelmeye başladı.

Facebook, Messenger uygulamasını artık sadece mobil platformlarda kullanılmasını istemiyor ve masaüstü bilgisayarlar da da kullanılmasını istiyor bu şekilde Messenger uygulaması gün geçtikçe daha kullanılan bir mesajlaşma servisi haline gelecektir.

Facebook’un planlarına göre Messenger masaüstü uygulaması ilk olarak kendi yapımları olan Mac bilgisayarlara gelecek. Mac bilgisayarlarda aynı mobilde kullandığınız gibi Messenger uygulamasını kullanabileceksiniz ki biz pek çok kişinin kullanacağını düşünmekteyiz. Çünkü bazı kişiler Facebook’u paylaşım yapmak yerine sadece mesajlaşmak için kullanıyor ve o kişiler bilgisayarlarında Facebook’u açmak yerine sadece Messenger uygulamasını açacaktır. Hataları ve düzeltmeleri yaptıktan sonra diğer işletim sistemlerinde çalışan Messenger uygulamasıda piyasaya çıkacaktır.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here