Günümüzde sevgililerinin nerede olduğunu merak eden çiftlerin sayısı iyice artmaya başlandı. Kimileri kıskançlık yüzünden merak ederken kimileri çok sevgiden merak ediyor.

Hadisenin Nerdesin Aşkım şarkısından sonra bu kelime oldukça kullanılan bir sözcük oldu ve herkesin ağzında duyabiliyoruz. Şimdi de Nerdesin Aşkım uygulaması çıktı.

Bu uygulama ile sevgilinizin nerede olduğunu kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Uygulamaya giriyor ve nerdesin aşkım diyerek sevgilinizin nerede olduğunu kolaylıkla görebiliyorsunuz. Uygulama Facebook aktifliği üzerinden çalışıyor ve telefonlarınızdaki GPRS ile nerede olduğunuzu harita üzerinden hemen gösteriyor. Ancak sadece 3 kere sevgilinizin nerede olduğunu görebiliyorsunuz daha fazlası için uygulamaya ücret ödemek zorundasınız.

Uygulamayı iOS ve Android işletim sistemli telefonlardan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama gelişmiş bir yazılım içerdiği için Android sürümüne ücretsiz olarak geleceğini pek düşünmüyoruz onun için uygulamayı indirip satın almanızı öneririz. Üstelik uygulamanın Türkçe ve Türk yapımı olduğunu öğrendiğimiz için bizlere bu uygulama daha çekici geldi. Çünkü ülkemizin bu alan da yaptığı çalışmalar bizleri zirveye taşıyan etkenlerden bir tanesidir.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here