Akıllı telefon markalarından pazarda pek tanınmayan markalardan bir tanesi olan Oppo’nun normal diye tabir ettiiğimiz yeni üreteceği A-35 telefonunun incelemesi.

Hayatımızda her şey teknoloji oldu. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok cihazların üretimi daha da arttı diyebiliriz. Özellikle akıllı telefon üretimi hızla artmaya başladı ve gün geçtikçe yeni markalar pazarda çıkmaya başladı.

Bilim adamlarının söyleyişlerine göre akıllı telefonlar bir yerden sonra tüm hayatımızı kapsayacak ve pek çok cihazın yerini kapsayacak. Örneğin televizyon, bilgisayar ve tablet gibi pek çok elektronik cihazın yok olup bunların yerine akıllı telefonların geleceğini belirten bilim adamlarının açıklamalarından sonra pek çok firma akıllı telefon üretimine daha da hızla önem vermeye başladı.

Oppo firması akıllı telefon üretiminden yeni çıkan bir firma olsada pazarda satışları artırmak için kaliteli telefon üretmeye başlamak istiyor ancak yeni ürettiği telefonların pek kaliteli olmadığını söyleyebiliriz. Yeni üretim olan A-35 telefonun özellikleri şu şekilde

5 inçlik HD

1.5GHz

MediaTek MT6753

2GB RAM

13MP arka ve 8MP ön kamera

Android 5.1.1

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here