Uçan kameralar olarak bildiğimiz Drone’lara Parrot firması yeni bir boyut getirdi. CES 2016 etkinliğinde yeni bir drone tanıtımı yapan Parrot firmasının bu drone’sı saatte tam 80 km hıza ulaşabiliyor

Drone’lar düğünler başta olmak üzere özel günler için çekim yapmaya yaran uçan kamera özelliği ile piyasaya çıktı. Ancak son zamanlarda drone’lar taciz başta olmak üzere pek çok skandal haberi içinde barındıran yollarla kullanılmaya başlandı.

Drone’lar gün geçtikçe pek çok ülkede yayılmaya başlıyor ve Drone’ların satışlarına baktığımız da gün geçtikçe daha çok satılan bir istatistik görmekteyiz.

Parrot Drone anlamında en kapsamlı çalışmalar yapan firmalardan bir tanesidir ve ürettiği yeni drone en ilginç ve en kaliteli drone oldu diyebiliriz.

CES 2016 etkinliğinde tanıtım yapan Parrot firmasının yeni Drone’si tam bir savaş uçağı görünümünde ve saatte tam 80 km hız yapıyor bunun yanı sıra 1080P HD görüntü çekme ve 14 MP kalitesinde çekim gücü olan kamerası ile pazarda en çok satılacak ürünler arasına girmeyi beklemektedir.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here