Günümüzde internet hayatımızın değişmezi oldu ve bunu paraya çevirmek isteyen yatırımcılar kaliteli projelerle internete yönelmeye başladı. Şimdi karşınızda yeni nesil sosyal ağı Peach

Peach sosyal ağının Türkçe anlamı Şeftali demektir. Yani adına baktığınızda hiçbir anlam çıkartamıyorsunuz tıpki diğer sosyal medya sitelerinin isimleri gibi peki bu Peach sosyal medyasını kim kurdu? Vine sosyal medyasını kuran Dom Hofmann’dan başkası değil.

Peach sosyal medyasını tanıtmak gerekirse aslında ilk olarak pek anlamadığımız bir sosyal medya diyebiliriz çünkü karışıklıkları mevcut ve ilk olarak iOS işletim sistemli telefonlara çıktı.

Uygulamaya gelirsek Facebook, Twitter, İnstagram, Vine gibi pek çok tutulan sosyal medyalardan bazı özellikler alarak Peach sosyal medya projesinde kullanılmış hani restoranda ortaya karışık bir şeyler yap deriz ya işte Peach sosyal medyası aynı bu şekilde çalışmaktadır. .GİF hareketli resimler yükleyebilir, videolar paylaşabilir, birilerini takip edebilir ve durum paylaşımlarını yapabilirsiniz.

Uygulamanın yakın zamanda Android işletim sistemlerine de geleceğini düşünüyoruz ancak tutulur mu, kullanan kişi sayısı çok olur mu sorularına pek cevap vermemiz mümkün değil.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here