Dünyanın ilk kavisli ekranlı dizüstü oyun bilgisayarı Predator 21 X için satışa sunulacağı tarihi açıklandı. İşte detaylar…

Kuşkusuz teknoloji devlerinin birbirleriyle kıyasıya yarıştığı bir dönemdeyiz. Hızla gelişen dünya’da her zaman farklı bir şeyler üretip, kendini öne çıkarmak isteyen, hatta ve hatta lider olmak isteyen birçok şirket mevcut. Birçoğu aslında farklı olmayı, fark yaratmayı başarıyor. Fark yarattığını ortaya koyan ACER firması daha öncesinde dünyanın ilk kavisli oyun Bilgisayarı Predator 21 X tanıtmıştı.

PREDATOR 21 X

Predator 21 X Satış Tarihi ve Özellikleri

Dünyanın ilk kavisli oyun bilgisayarını üreten Acer firması, Bilgisayarın 2017’nin mart, mayıs ayları arasında satışa gireceğini açıkladı. 2017’nin ilk çeyreğinde meraklılarıyla buluşacak olan bilgisayarı birçok kişinin merakla beklediğini de söyleyelim. Predator 21 X son derece güçlü bir donanıma sahip. 7. Nesil Intel Core i7 işlemci mevcut. 5 soğutma fanına ve yüksek grafik performansı için SLI’da iki NVIDIA GeForce® GTX 1080 CPU’yla bizlerle.

Topii göz takip özelliği ile büyük sükse yapan 21 X, 21 inç kavisli bir ekrana sahip. Bu Topii göz takip cihazı ile birçok oyunda düşmanları tanımlayıp nişan ve siper gibi eylemleri gerçekleştirilebiliyor. Kavisli ekranı ile mükemmel oyun oynama özelliği sağlayacağı kuşkusuz. Yoğun kullanım sırasında performans düşüklüğü yaşanmaması için aşırı sıcaklığı dışarı atıyor. 5 sistem fanı ve 9 ısı borusu içeren gelişmiş soğutma sistemine sahip. Predator 21 X Şık tasarımı, mükemmel kavisli ekranı, sağlam donanımı. Satışa sunulduğu andan itibaren birçok oyuncu kişilerin evlerine misafir olacağa benziyor. Acer firmasının satış tarihini açıklaması üzerine heyecanları artan oyuncular bir an önce satın alabilmek için günleri iple çekeceğe benziyor.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here