Teknolojinin ilerlemesi ile artık masaüstü bilgisayarlar yok oldu ve yerini dizüstü bilgisayarlar aldı. CES 2016 tanıtımında Razer Blade Stealth modelini tanıttı ve izleyiciler bu ürünü oldukça beğendi

Uzmanlara göre bilgisayarların ömrü gün geçtikçe azalıyor yani yakın bir zamanda bilgisayarlar artık kullanılmayacak ve tüm dünyaya telefonlar hakim olacak. Aslında baktığımızda açıklama gerçekten doğru çünkü akıllı telefonların özellikleri o kadar geliştiriliyor ki neredeyse bilgisayarımızda yapamadığımız bazı işlemeleri biz akıllı telefonlarımız ile rahatlıkla yapabiliyoruz.

Razer CES 2016’da Blade Stealth modelini tanıttı ve oldukça beğenildi. Bu laptobu diğerlerinden ayıran özellik hem dizüstü hem masaüstü olarak kullanılabilmesidir. Şimdi biraz kafanızın karıştığını anlıyorum çünkü zaten dizüstü bilgisayarlar masaüstü olarak kullanılabilir ancak bu Blade Stealth o şekilde iki türlü kullanılabilir değil.

Blade Stealth dizüstü bilgisayarın ekran kartı çıkarılabiliyor. Laptop’ların ekran kartlar ve işlemcileri masaüstü bilgisayarlar kadar kaliteli olmadığı için pek çok oyunu kaldırmıyor ancak Razer’in yeni ürettiği ekran kartının değiştirilebildiği bu modeli laptoplara farklı bir boyut getireceğe benziyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikZTE’den Grand X3
Sonraki İçerikLG’den Gram 15
Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here