Samsung dünya devi kazandığı bütçe ile pek çok teknolojik konuya girmeye başladı. Akıllı telefonlar, akıllı yüzük derken şimdi de Samsung akıllı televizyon pazarında ki yerini büyütecek gibi görünmektedir.

Samsung Smart TV akıllı televizyonu ile yavaş yavaş piyasaya girmeye başladı ve yakın zamanda akıllı televizyon pazarında da oldukça büyüyebileceğini düşünmekteyiz.

Televizyonlar vazgeçilmezimizdir ancak bunun oyunla bağlantılı olması bizleri daha da muhteşem sevindirecek bir haber olacaktır.

Samsung’un akıllı televizyon piyasasında ki amacı televizyonların oyunlarla bağlantılı olması ve PlayStation gibi ünlü markalardan daha iyi oyun kapasitesine sahip televizyonlar geliştirmek istiyor

Samsung Playstation ile anlaşma yaptı ve üreteceği akıllı televizyonlar da oyunlar bulunacak üstelik televizyonun neredeyse içinde Playstation varmış gibi olabilir. Bu durum biz oyun severleri oldukça meraklandırdı. Çünkü bir televizyonu hem televizyon hemde Playstation gibi kullanmak oldukça iyi olabilir. Resmi bir açıklama ya da hedef belirtisi yok ancak ilerleyen günlerde belli olacaktır

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here