Apple kısa bir süre içerisinde iRing dediğimiz akıllı yüzük işine girerek tarihine yeni bir adım atmıştı ve şimdi de Samsung akıllı yüzün işine girdi

Samsung ile Apple uzun zamandır çekişmektedir. Özellikle iki firmanın çekişmesini telefon satışlarından görebiliriz tabi genelde satışları Apple kazansa da Samsung yine de kendi alanında güzel satışlar yapabilen dünya ünlüsü markalardan bir tanesidir.

Apple kazandığı ücreti ile pek çok teknoloji işine girerek şirket bünyesine değer kazandırmaktadır. Tabi diğer firmalarla rakip halinde olması Appleyi zor duruma sokmaktadır.

iRing işine girerek bir ilke imza atan Apple güzel bir başarı yakalamış durumda diyebiliriz ancak Apple girer de Samsung akıllı yüzük işine girmez mi? tabiki de girecektir. Samsung da akıllı yüzük işine giriyor ancak şuanda üretilecek olan bu akıllı yüzükler hakkında detaylı bir açıklama yapılmadı.

Yüzükler muhtemelen sağlık ayarlı olacağını düşünmekteyiz çünkü artık akıllı telefon üreticiler genelde sağlık ile ilgili uygulamalara biraz daha ağırlık vermeye başladılar.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here