Samsung günümüz teknolojilerini ileri seviyeye taşıyarak ürettiği ve geliştirdiği cihazlarda bu teknolojileri en iyi şekilde kullanan teknoloji devlerinden biri. Genellikle ürettiği beyaz eşya, televizyon ve telefonlarla tanıdığımız Samsung bu defa ise hepimizi şaşırtacak bir ürünle karşımıza çıktı. Samsung CES 2017’de özellikle kadınların ilgisini çekecek olan S Skin adını verdiği cilt bakım cihazını tanıttı, bu ürünle birlikte artık cilt bakım ürünlerimiz arasında Samsung’u da görebileceğiz. Samsung cilt bakım cihazı CES 2017’de tanıtıldı

Samsung cilt bakım cihazı neler yapabiliyor?

Bu cihaz üzerinde bulundurduğu kameralar ve sensörler sayesinde cildinizdeki kızarıklıkları, hidrasyon seviyesini, yağ ve melanin oranını ölçebilme özelliğine sahip. Bunları inceleme ve ölçme özelliklerinin yanı sıra cildi iyileştirme adına mikro iğnelerle bir terapi de uygulayabiliyor.

S Skin’i telefonunuzdan yönetebileceksiniz

S Skin aynı zamanda akıllı telefonunuzla da bağlantı kurabilecek. Cihazı öncelikle kullanım şartlarına uygun olarak cildinizde kullanmanız gerekiyor, cihaz cildinizdeki sorunları algılıyor. Daha sonra akıllı telefonunuzda olan S Skin uygulaması sayesinde cihazın cildinizde algıladığı problemleri görebiliyor ve uygulamada listelenen tedavi yöntemlerinden herhangi birini tercih edebiliyorsunuz. 

Cihaz şu an tam olarak piyasaya sürülebilir halde değil, hala üzerinde çeşitli geliştirmeler yapılacağı söyleniyor. Dolayısıyla şu an deneme sürecinde olan bu ürün için ne bir çıkış tarihi ne de bir fiyat bilgilendirmesi var.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here