Samsung‘un Galaxy Note 7 ile yaşamış olduğu batarya faciasının etkileri hala sürüyor. Samsung’un bu etkiyi kaldırmak için hazırladığı Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri ve Fiyatı hakkındaki bilgilere makalemizin devamında ulaşabilirsiniz.

Samsung deyince aklımıza gelen dedikoducu Evan Blass’a göre Samsung Galaxy Note 8 modellerinin SM-G950 ve SM-G955 seri numaraları ile çıkacağını belirtiyor. Bu seri numaraları tabi ki bazılarımıza bir anlam ifade etmiyor ama google da arama yaparsak daha detaylı bilgilere ulaşabiliriz.

Samsung Galaxy Note 8 Snapdragon 830 CPU işlemciyle piyasaya çıkması bekleniyor. 6 gb ram kapasitesine sahip olması beklenen Note 8’in 4K ekran çözünürlüğüne de sahip olması bekleniyor.

Ayrıca Siri ve Cortana’dan sonra Samsung’da kendi yapay zekası olan Bixby’i kullanıcılarına ulaştıracak.

Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak

  Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak

2017 Şubat‘ında MWC Barcelona‘da tanıtımı yapılması beklenen Samsung Galaxy Note 8 belki de Note serisinin itibarını koruması için ilk ve son şans. Piyasaya çıkış tarihi ise yine 2017 yılının Ağustos ayı olarak öngörülüyor.

  Samsung Galaxy Note 8 Fiyatı

Samsug Galaxy Note 7 nin insanlar üzerinde bıraktığı etkiyi düşünürsek Samsung Galaxy Note 8’in işi bu anlamda zor. Hem Note 7 nin kötü etkilerini silmek hem de kendini kabul ettirmek için Samsung’un elinde tuttuğu tüm süpergüçleri Note 8’e sakladığını tahmin ediyoruz.

Samsung Galaxy Note 8’in fiyatı için henüz herhangi bir dedikodu yok. Ancak yukarıda belirttiğimiz ortamda ucuz bir telefon gelmesini beklemekte biraz polyannacılık olur.

Samsung Galaxy Note 8 için kısa bir videoyu izlemek için tıklayın.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here