Samsung‘un çok beğenilen amiral gemisi Samsung Galaxy S7 Edge pembe çizgi sorunu ile karşı karşıya. Bir çok kullanıcı ekran üzerinde çıkan bu pembe çizgilerden şikayetçi.

Samsung Galaxy S7 Edge pembe çizgi sorunu

Galaxy S7 Edge uzun süredir mobil markalarının en çok satan cihazları arasında. Geçtiğimiz günlerde bir Reddit kullanıcısı da aynı pembe çizgi problemini yaşayınca bu konuyu gündeme taşıdı. Kısa bir süre sonra bu konu oldukça ilgi çekti. Konuya göre tüm dünya çapında Galaxy S7 Edge kullanıcılarının da ekranlarında pembe çizgiler belirdiği ortaya çıktı. Bu tuhaf sorunun neyden kaynaklandığı düşünülürken ya donanımsal  yada yazımsal  olduğu ihtimalleri üzerinde duruluyor. Reddit kullanıcısının belirttiğine göre tamir için götürdüğü Samsung yetkili servisin bunun karşılığında 350$ gibi bir ücreti talep ettiğini söylüyor.

Aynı problemi yaşayan diğer kullanıcılarında yetkili servislerin garanti ücretleriyle karşı karşıya kaldıklarını söylüyorlar. Cihazın bilinen problemleri arasında bulunmayan bu ilginç sorun karşısında kullanıcılar Samsung tarafından bir açıklama bekliyorlar, Samsung‘un kullanıcılarının yaşadığı bu sorun karşısında ne yapacağı merakla beklenen konular arasında.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here