Yeni yıl’ın gelmesi ile birlikte Samsung Galaxy S7 telefonu hakkın sorulan sorular bir hayli arttı ve bizde okuyucularımız için Galaxy S7 telefonunun teknik özelliklerini bir araya getirerek bir makale oluşturmak istedik

Samsung marka devi yaptığı teknolojik ürünlerle aklımızdan çıkmayacak bir marka haline gelmiştir. Yaptığı teknolojiler çok güzel ancak sürekli olarak telefon çıkartması biz kullanıcıları hiçte sevindirmiyor diyebiliriz. Çünkü sıklıkla telefon çıkartılması Samsung’un eski markalı telefonlarının ücretini kat kat azalmasına sebep olmaktadır.

Apple bu konuda daha iyi çalışmakta çünkü senede en fazla bir veya iki sürüm çıkartmaktadır. Fakat Samsung’a baktığımızda hergün telefon tanıtımı yaptığını görmekteyiz.

Galaxy serisine lafımız yok çünkü oldukça sağlam olan ve genel olarak senede 1 sürümünün çıkartıldığı telefondan oldukça memnunuz. Peki Samsung Galaxy S7’nin teknik özellikleri neler

5.7 inç büyüklüğünde Kavisli 2K ekran

Qualcomm Snapdragon 820çipseti

Adreno 530 grafik işlem birimi

4GB RAM

12MP arka ve 5MP ön kamera

Teknik özelliklerine baktığımız da diğer cihazlardan pektefarkının olmadığını görüyoruz ancak telefonu elimize aldığımızda Galaxy serilerinin en iyisi olduğunu görebileceğimizden şüphemiz yok.

 

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here