Samsung dünya devinin çıkartmasını beklediğimiz Galaxy S7 telefonunun sızan bilgiler ile telefonun özelliklerini inceleyelim.

Samsung bildiğiniz gibi telefonlarına çok önem veren ve pazarda oldukça rağbet gören birkaç telefon markasından bir tanesidir diyebiliriz. Ancak satışlarda Apple’yi geçemesede Samsung oldukça iddaalı telefonlar üreterek kullanıcları kendine çekmektedir.

Samsung’un S serilerine oldukça beğenilmekte ve Galaxy S6 kullanıcılar tarafından beğenilen bir marka haline gelmiştir. Galaxy S6 çıktıktan sonra tüm teknoloji ve telefon mereklıların gözü Galaxy S7 telefonuna çevrildi ve bu telefonun özellikleri oldukça konuşulan sorular ve konular arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Samsung firması Galaxy S7 telefonu hakkında net olarak açıklama yapmıyor. Çünkü telefonun daha merak uyandırması için firmanın bilgi sızdırması kendi açısından olumsuz bir durumdur fakat firma içinde sızan bilgiler ile telefon incelemesini şu şekilde yapabilriz.

Galaxy S6 telefonuna göre Galaxy S7 telefonu daha büyük ve daha ince bir fiziki görünüm ile gelecek bunun yanında HD ve 2K çekim özelliği ile gelecek. Android 6.0 ile beraber çıkacağını beklediğimiz telefonda 8 çekirdek olmasını bekliyoruz.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here