Samsung, Note 7 fiyaskosundan sonra tüm odağını yeni amirali Samsung Galaxy S8’e çevirmiş durumda. Samsung Galaxy S8 nasıl gelecek? Çeşitli özellikleriyle dünyada türünün tek örneği ve Samsung’un bu yenilikçi telefonu için gün be gün yeni sızıntılar gelmekte.

Samsung Galaxy S8 nasıl gelecek? Home tuşu kaldırıldı mı?

Aşağıdaki en son sızıntı fotoğrafta da görebileceğiniz gibi, Samsung, Galaxy S8’de fiziksel Home tuşundan vazgeçmiş gibi görünüyor. Ayrıca Home tuşunun kalkması telefonun altında kalan alanın da kullanılmasına olanak vermiş ve bu da telefona çok daha elegant bir görüntü katmış diyebiliriz. Muhtemelen Samsung Galaxy S7 / S7 EDGE ile aynı boyutlarda olası beklenen Samsung Galaxy S8’de ayrıca S7’deki always on özelliğinin de olacağı gelen sızıntılar arasında.

Samsung, Galaxy S8’de 3D Touch’a yer verecek

Ayrıca son gelen haberlere göre Samsung, yeni amirali Galaxy S8’de Iphone 6S ile hayatımıza giren 3D Touch özelliğini de kullanacak. Samsung Galaxy S8’in en çok seveceğiniz özelliği de SPen desteği. Samsung’un SPen desteğini Galaxy S8’e vermesi, Samsung, Note serisini bitirmeyi mi düşünüyor sorusunu akıllara getiriyor.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here