Samsung marka devi her alana adımını atmaya başladı. Akıllı telefon pazarında lider markalardan bir tanesi olan firma akıllı yüzük, akıllı televizyon derken şimdi de dev dokunmatik ekranlı akıllı buzdolabı üretecek

Samsung teknoloji devi ürettiği ürünlerle pek çok firmanın gözünü korkutmaktadır. Eğer Samsung’un rakibi olsaydık ve şahsi bir yorum katmak gerekseydi gerçekten Samsung’dan korktuğumuzu belirtebilirdik çünkü teknoloji canavarı olan görülen Samsung neredeyse her gün başka bir sektörde akıllı cihaz ürütemine geçmiş ve neredeyse 1-2 gün ara ile telefon tanıtır hale gelmiştir.

Samsung’un zaten buzdolapları piyasada satılmaktadır ancak yeni ürettiği ve dokunmatik ekran sahip yeni nesil buzdolapları daha pratik özellikleri beraberinde getiriyor.

Dokunmatik ekran özelliği olan buzdolabında ekrana dokunarak buzdolabının pek çok işlevini kontrol edebileceksiniz. Örneğin ısı ayarını, ışık ve tüketim ayarını, buzlanma ve dondurma ayarları gibi pek çok konuda bizlere yardım edecek olan dokunmatik ekran teknolojisi buzdolabı satış pazarında oldukça üstün bir satış grafiği çizeceğe benziyor.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here