T-Mobile telefon firması ülkemiz teknoloji pazarında pek yaygın ve tanınan bir firma olmasa da bazı ülkelerde oldukça kullanılan bir telefon markasıdır.

Microsoft’un yaptığı Windows 10 işletim sistemi büyük bir yankı ile geldi ve hala indirilmeye devam ediyor. Windows 10 o kadar büyük ki Microsoft firması kendi telefonlarına bile güncellemeler getirerek Windows 10 mobil işletim sistemini kurdu. Bunun yanı sıra pek çok telefon firması da Windows 10 işletim sistemine uygun telefonlar üretmeye başladı.

Şimdi de T-Mobile telefon firması Windows 10 işletim sistemi ile çalışacak normal değerde bir telefon üretiyor ve üretilen telefonun ismi Alcatel OneTouch Fierce XL olarak karar verildi. İsim gerçekten uzun ve bizlere garip gelebiliyor ancak çok uygun bir fiyata normal bir telefona sahip olabileceksiniz.

Alcatel OneTouch Fierce XL telefonun fiyatı 100 dolar’dan daha az olacak ve telefonun özellikleri iddaalı olmasada kullanılabilir ve bir telefondan beklenilen herşeyi verebilecek kapasitede olduğunu vurgulayabiliriz.

Alcatel OneTouch Fierce XL telefon özellikleri

2 GB RAM

4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 210 işlemci

2,500mAh batarya kapasitesi

16GB artırılabilir hafıza

5.5-inch büyüklüğünde, 1,280×720 çözünürlüğe sahip ekran

1080p video çekimi yapabilen 8 megapiksel ön, 2 megapiksel arka kamera

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here