14 Şubat yaklaşıyor ve firmalar Sevgililer gününe özel kampanyaları bir, bir bomba gibi patlatıyor. Turkcell sevgililer gününe özel tamı tamına 14GB ücretsiz internet hediye ediyor.

Turkcell GNCTRKCLL üyelerine özel bir gün boyunca kullanaca tam 14Gb internet hediye ediyor. Sevgililer günü yani 14 Şubat’ta Saat 10:00 ile Sevgililer Günü bitiş saati 23:59’a kadar kullanacağı 14Gb internet veriyor.

Turkcell 14 Şubat’ta 14 Saat kullanacakları 14Gb internet ile GNCTRKCLL üyelerini coşturacak gibi. Kampanyaya katılmanız için başvuru yapmanız gerekiyor, Sevgiliniz olsun olmasın tüm GNCTRKCLL üyeleri kampanyadan yararlanabiliyor.

Çare Yıldız Tilbe reklamı ile dikkatleri üzerine çeken Turkcell, bu çok sağlam kampanyası ile de 14 Şubat’ta 14GB internet ile çok farklı bir kampanyaya imza atıyor. Katılım için aranan tek şart ise Genç Turkcell abonesi olmanız. Katılmak için dilerseniz buradaki bağlantıdan açılacak ekranda “Hemen Katıl” diyebilir, dilerseniz Gnçtrkcll uygulaması üzerinden de katılabilirsin.

Aynı zamanda Turkcell Müzik üzerinden tek günlük sınırsız müzik paketi de veren Gençturkcell, bir de kampanya ile PS4‘ü 2 oyun hediyesi ile beraber indirimli olarak satışa sunacak.

GNÇTRKCLL Çare İnternet Kampanyası‘na katılmak için ise biraz çabuk olmanız gerekiyor. Çünkü belirtilen bilgiye göre kampanya sadece 200.000 abone ile sınırlı olacak.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here