Yurtiçi ve yurtdışında 11 binden fazla üyesiyle, Türkiye’nin en etkin ve büyük oluşumlarından biri olan MÜSİAD, bu yıl ilk kez hayata geçireceği VİZYONER’15 Sektörler Zirvesi’nde sürdürülebilir iş ve ekonomi projeksiyonuyla yeni bir rota çizmeye hazırlanıyor.

Gelecekte Yeni Pazarlar, Gelecekte Yeni Sektörler, Gelecekte Teknoloji, Gelecekte İnsan Kıymetleri ve Gelecekte Markalaşma konularının masaya yatırılacağı zirveye Türk iş dünyasından da Türkiye’nin en önemli yöneticilerinden;

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, TAV Havalimanları Holding CEO’su Dr. M. Sani Şener, THY Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Ali Yülek, Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu gibi birçok önemli isim katılacak. “Sektörler Geleceğini Arıyor” hedefinden hareketle geliştirilen ve “Gelecekle İş Yapmak” mottosuyla sektör liderlerini ağırlayacak olan zirve, 18-19 Kasım 2015 tarihlerinde WOW Hotel Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Geleceğin bilinmezliğini fırsata çevirmek, yenilikçi vizyonlarla şimdiden büyük hedefler oluşturmak üzere “Gelecekle İş Yapmak” mottosuyla yola çıkan VİZYONER’15 Sektörler Zirvesi, aynı zamanda hemen her sektörden Türkiye’nin liderlerini ağırlayan ekonomi dünyası için sürdürülebilir bir proje olmayı hedefliyor. Hem Washington hem de dünyada şirketin teknoloji kamu politikalarıyla ilgili olan gündemini yönetmekle birlikte Twitter hakkında devlet ve hükümet yetkililerini bilinçlendirmekten sorumlusu ve Twitter Küresel Kamu Politikalar Başkan Yardımcısı Colin Crowell’da zirveye katılmak üzere Türkiye’ye geliyor. Crowell, “Gelecekte Yeni Sektörler” oturumunda ‘Twitter: Olasılıkların Platformu‘ konusuyla panelist olacak.

Twitter’dan önce, 20 sene ABD Senatörü Edward J. Markey ‘nin Telekomünikasyon ve İnternet uzmanı olarak görev yapan Crowell, Senato’da çalışmadan önce ABD Federal İletişim Komisyonu Başkanı’nın yanında kıdemli danışman olarak görev almıştır.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here