Almanya da bir uçuş sırasında çekilen görüntü de görüntüyü çeken kişinin iddaasına göre kanadın altındaki cismin UFO olduğunu vurguluyorlar

ABD başta olmak üzere pek çok ülke Uzay hakkında araştırmalarına devam ediyor özellikle UFO’ların var olup olmadığı konusunda her gün milyonlarca sorular soruluyor.

Uzaylılar dünyaya geldi başlığı altında pek çok fotoğraf çekilmiş ve UFO araçlarının kameralara takıldığı belirtilmiştir. Bu video ve resimleri bizlerde gördük ancak kimisi inanmıyor kimisi inanıyor.

Şimdi UFO hakkında yeni bir resim yayınlandı ve bu resimde ki UFO diğer ufolara göre oldukça farklı. Çünkü UFO dediğimiz de genelde aklımıza yuvarlar bir cisim aklımıza gelir ancak bu resimde UFO sanki fimlerde ki bir uzay aracını andırıyor.

Yayınlanan fotoğraf Almanya uçuşu sırasında çekilmiş bir fotoğraf karesinde oluşmaktadır ve fotoğraf karesinde uçağın kanat bölümünün hemen altında filmlerdeki gibi bir uzay aracını görmekteyiz ve fotoğrafı çeken kişiye göre bu bir UFO aracı. Uzmanlardan konu ile ilgili bir açıklama gelmedi ancak UFO’lar son zamanlarda daha sık görünmeye başladılar.

Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here